POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 76401

Start

Jeśli szukasz ciekawego miejsca na swój wczasowy wypad to zapoznaj się z ofertą Świeradowa Zdroju – to górskie miasteczko posiada bowiem naprawdę wiele do zaoferowania, szczególnie jeśli chodzi o atrakcyjność cen zakwaterowania. Jeśli posiadasz własną przyczepę kampingową wtedy znajdujesz się na jeszcze lepszej pozycji, gdyż miejsc do jej rozstawienia jest naprawdę wiele, a więcej na temat: Kempingi w Świeradowie Zdroju
Dom Wczasowy "Izery" jest położony u podnóża Gór Izerskich w pobliżu Uzdrowiska Świeradów Zdrój. ( 4 km od centrum miasta).

Oferuje 50 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4,5 - osobowych z łazienkami. Do dyspozycji Gości oddajemy też restauracje ( 70 miejsc ), bar, salę klubową.

Dom Wczasowy "Izery" to dobre miejsce na spotkania o różnym charakterze. Zapraszamy na wczasy, obozy, kolonie letnie i zimowe, "zielone szkoły", wycieczki szkolne i pobyty indywidualne. Organizujemy wesela, przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe. Zapewniamy komfortowe warunki pobytu, miłą i profesjonalną obsługę, dobrą kuchnię.