POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTĘPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 68742

Start

Jeśli szukasz ciekawego miejsca na swój wczasowy wypad to zapoznaj się z ofertą Świeradowa Zdroju – to górskie miasteczko posiada bowiem naprawdę wiele do zaoferowania, szczególnie jeśli chodzi o atrakcyjność cen zakwaterowania. Jeśli posiadasz własną przyczepę kampingową wtedy znajdujesz się na jeszcze lepszej pozycji, gdyż miejsc do jej rozstawienia jest naprawdę wiele, a kempingi w Świeradowie Zdroju (czy też pola kempingowe) oferują bardzo niskie ceny, a co ważniejsze rozbudowane i dobrze wyposażone zaplecze. Posiadanie własnej przyczepy kempingowej wiąże się z wieloma zaletami – przede wszystkim możesz z sobą zabrać wszędzie swój mały, własny kąt, a po drugie znajdziesz w nim wszystko co potrzebne jest do w miarę normalnej i wygodnej egzystencji (ubikacja, lodówka, miejsce do przygotowywania posiłków, przestrzeń do spania, jedzenia oraz wykonywania codziennych czynności). Przyjeżdżając do Świeradowa z własną przyczepą kempingową na pewno możesz liczyć się z o wiele mniejszymi kosztami niż gdybyś chciał na przykład decydował się na apartamenty w Świeradowie Zdroju, czy też inne kwatery. Koszt rozstawienia przyczepy nie jest naprawdę duży, a za symboliczną dodatkową opłatą możesz liczyć także na możliwość korzystania z sanitariatów oraz łazienek znajdujących się na terenie pola kempingowe jak i na różnorodne dodatkowe atrakcje Świeradów Zdrój, których zarówno w samym mieście jak i jego okolicach nie powinno zabraknąć. Czy przyjazd do Świeradowa jest opłacalny?
więcej na temat: Kempingi w Świeradowie Zdroju

Dom Wczasowy "Izery" jest położony u podnóża Gór Izerskich w pobliżu Uzdrowiska Świeradów Zdrój. ( 4 km od centrum miasta).

Oferuje 50 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4,5 - osobowych z łazienkami. Do dyspozycji Gości oddajemy też restauracje ( 70 miejsc ), bar, salę klubową.

Dom Wczasowy "Izery" to dobre miejsce na spotkania o różnym charakterze. Zapraszamy na wczasy, obozy, kolonie letnie i zimowe, "zielone szkoły", wycieczki szkolne i pobyty indywidualne. Organizujemy wesela, przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe. Zapewniamy komfortowe warunki pobytu, miłą i profesjonalną obsługę, dobrą kuchnię.